2021 metų pavasario/vasaros makiažo tendencijos. Interviu su visažiste: ką apie makiažą turėtų žinoti kiekviena moteris.

Informacija: 29 metų visažistė Violeta Malinauskaitė.

Žurnalistė: Karina Tumaš

Interviu data: 2021 – 03 – 07

Vieta: interviu atliktas virtualiai, video skambučiu.

Šiandiena Banio bloge svečias – 29 metų visažistė Violeta Malinauskaitė. Šis interviu skirtas atskleisti jaunąją grožio ekspertę bei jo talentus, supažindinti jus, mieli skaitytojai, su kokiais sunkumais tenka susidurti kylant karjeros laipteliais bei supažindinti ne tik su drabužių madomis, bet ir su svarbia kiekvienos moters įvaizdžio detalę – makiažu. Visažistė aptarė pavasario makiažo tendencijas bei atskleidė, kokie kosmetikos produktai turėtų būti kiekvienos moters kosmetinėje.

Nuo ko prasidėjo Tavo visažistės kelias? Nuo kada pradėjai domėtis kosmetika?

Nuo pat vaikystės, kaip ir visos mažos mergaitės, domėjausi mamos drabužiais, bateliais ir makiažo priemonėmis. Vogdavau iš mamos kosmetinės lūpdažius ir pasislėpusi tyliai gražindavausi. Viską visada knietėjo išbandyti ir pasistaipyti prieš veidrodį. Paauglystėje pradėjau jau dažytis pati, pirkti savo kosmetiką. Pradėjau vartyti mados žurnalus, kuriuose kur kas labiau nei drabužius tyrinėdavau modelių veidus, o tiksliau jų makiažus. Visada labai mėgau piešti. Todėl tikriausiai su laiku, menas ant popieriaus lapo peraugo į meną ant veido. Pats procesas man visada buvo tarsi savęs išlaisvinimas ir savotiška meditacija.

Kada pradėjai kurti grožį ne tik ant savo veido, bet ir teikti visažisto paslaugas kitiems?

Makiažo paslapčių išmokau pati, kol kas nesu lankiusi jokių kursų.  Grožio industrija domiuosi nuo mažens, o kosmetika ir spalvos, kaip ir daugumą mergaičių, traukė nuo mažens. Todėl iš pradžių buvo sunku pritraukti klienčių. Dažyti ir mokytis pradėjau ant savo draugių. Paskui, jos ėmė skleisti rekomendacijas apie mane savo pažįstamoms. Tada pradėjau gauti daugiau visažo užsakymų.

Kuo Tave žavi grožio industrija?

Grožio industrija mane labiausiai žavi tuo, jog galiu žmones padaryti laimingais. Žinau pati, kokį pasitikėjimo savimi ir pozityvo jausmą man sukelia makiažas. Todėl man labai smagu matyti laimingas merginas, kai jos pamato save veidrodyje tobulesnes.

Su kokiais sunkumais tenka susidurti dirbant šį darbą?

Na, visų pirma, dėl ko labiausiai pergyvenu dirbant šį darbą, kad ne visada pavyksta realizuoti klienčių lūkesčius. Esu savamokslė, dar nemoku daugybės technikų, tačiau labai stengiuosi ir noriu tobulėti. Kitas dalykas, dirbant su žmonėmis, vienaip ar kitaip, sugeri jų energiją. O klienčių ateina visokių. Su geromis nuotaikomis ir su blogomis. Tu visą tai sugeri į save, kartais bandai palaikyti, padėti, užjausti. Labai sunku nepriimti kitų problemų asmeniškai. Tačiau ir norisi palaikyti draugiškus santykius su klientėmis. Nes kai sukuri malonią ir jaukią atmosferą – jos nori pas tave sugrįžti.

Kokias pavasario/vasaros makiažo tendencijas patartum išbandyti merginoms šiemet?

Norėčiau priminti, kad nepaisant visų karantinų ir sudėtingų situacijų pasaulyje, mes galime puoštis būdamos namuose ir jaustis tokios pat gražios, net be progos.

Svarbiausia graži, prižiūrėta oda, tai tarsi sveikatos ir geros savijautos atspindys, bet kokio tipo makiažo pagrindas. Todėl siūlau gerti daug vandens, drėkinti ir maitinti oda tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Kaip visuomet, šį pavasarį labai aktualus natūralus ,,nude“ makiažas, šiltos, rudos, auksinės spalvos. Tačiau, žinomą, tokį makiažą galima pagyvinti ryškesniu, raudonu ar rožiniu lūpdažiu. Tuo labiau artėja pavasario šventės, todėl noriu palinkėti merginoms nebijoti būti ryškiomis ir džiuginti save ir savo namiškius.

Minėjai, kad svarbiausia – prižiūrėta oda. Tai kokias pagrindines kosmetikos priemones svarbu turėti kiekvienai, norinčiai pabrėžti savo bruožus? Bei kokių priemonių nevertėtų naudoti kasdien?

Taip, grožis prasideda nuo prižiūrėtos, sudrėkintos ir lygios odos. Dienos metu siūlyčiau pudrą pakeisti lengvu drėkinamuoju BB kremu, ypač rekomenduoju tą, kuris pagamintas natūraliu pagrindu. Vasarą patartina rinktis su apsauga nuo saulės ir ultravioletinių spindulių. Siūlyčiau švelniais, natūraliais šešėliais paryškinti akis, natūralios spalvos blizgiu sudrėkinti lūpas. Moterims, kurių skruostai nėra ryškūs, patariu įsigyti kontūravimo paletę, kurios dėka galėsite išryškinti skruostus, ir prireikus, pamodeliuoti visą veidą. Taip pat kiekvieną dieną nepatarčiau naudoti pudros, ji nebūtina kasdieniniam makiažui, reikia leisti odai pailsėti.

Šiais laikais lentynose puikuojasi labai daug kosmetinių prekių. Kaip atskirti kokybišką kosmetiką?

Kokybiška prekė ta, kuri yra veiksminga. Siūlyčiau visada atsižvelgti į tai, ar kosmetikos prekė nesukelia diskomforto, alerginės reakcijos, kažkokio kito šalutinio poveikio. Taip pat, siūlyčiau rinktis bekvapes arba natūralias kosmetikos priemones. Ir verta žinoti, kad kaina, ne visada reiškia kokybę. Svarbiausia sudėtis.

Tai Tu manai, kad brangesnės dekoratyvinės kosmetikos priemonės ne visada reiškia geresnę kokybę?

Tikrai ne. Kaina ne visada atspindi kokybę. Vienam gali tikti ir patikti brangi dekoratyvinės kosmetikos priemonė, o kitam pigesnė. Kaina – dar nieko nereiškia. Žmonės labai skirtingi, skiriasi ne tik jų charakteriai, bet ir individualūs veido bruožai, odos tipai,  todėl natūralu, kad tos pačios dekoratyvinės kosmetikos priemonės kiekvienam gali veikti labai skirtingai. Svarbu atrasti savo produktą, nebijoti išbandyti naujų dalykų, nes grįžti prie senų niekada nebus vėlu.

Tai kaip atrodo Tavo kosmetinė?

Kadangi labai domiuosi makiažu, bei dirbu kosmetikos parduotuvėje, tikrai priemonių turiu gana įvairių, tačiau pagrindinės ir naudojamos kasdien tai: biri pudra, BB kremas su spalva, maskuoklis, vandeniui atsparus blakstienų tušas, akių pieštukai, akių pravedimo priemonės, žemiškų spalvų šešėliai, lūpų blizgesiukai. Dar dažnai, kai noriu pasipuošti ar pakelti sau nuotaiką, naudoju ryškių spalvų lūpų dažus, veido modeliavimo paletė, skaistalus. O visas kitas priemones pasilieku vakaro eksperimentams arba klientėms.

Idomu, kokias kosmetikos priemonę visuomet nešiojiesi su savimi? Gal turi kokių patarimų, ką merginoms būtina įsimesti į rankinuką?

Visada kartu su savimi nešiojuosi maža rankų kremą, kuriuo pasitepu kelis kartus per dieną, tokiu būdu neleidžiu rankų odai išsausėti, atėjus šaltiems orams. Visada galima pas mane rasti vazelinų, lūpoms sudrėkinti ir kokį nors ryškų lūpų pieštuką. Nes kartais atsiranda netikėtų vakaro planų, tai ryškus akcentas labai išgelbėja mano įvaizdį.

Ačiū labai už interviu, buvo labai naudinga ir įdomu pasiklausyti Tavo istorijos bei patarimų. Iki!

Ačiū Tau taip pat, man buvo smagu jais pasidalinti. Iki!

 

Taigi, tikimės, jos šiandiena sužinojot puikiu makiažo patarimų, nebijosite būti ryškiomis bei spindėsite ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus! Iki greitų susitikimų!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *