Akių makiažo paslaptys. Atrask tinkamus patarimus savo išvaizdos tipui.

Akių makiažo paslaptys. Atrask tinkamus patarimus savo išvaizdos tipui.

Kiekviena savyje galime pažadinti tūnančią deivę. Kartais pakanka grakštaus, lengvo patepimo šešėliu ar teptuko prisilietimo prie blakstienų. Tačiau, vis tiek, yra keletas makiažo paslapčių, kurias teisingai pritaikius sau, kiekviena iš mūsų gali atrodyti nepriekaištingai!

Šiandiena Banis nori su Jumis pasidalinti keliomis makiažo gudrybėmis, kurias sau prisitaikyti galės kiekvienos išvaizdos tipo mergina ar moteris. Jas galėsite panaudoti tiek artėjančioms šventėms, tiek kasdieniniam įvaizdžiui. Nebijokite eksperimentuoti ir sužydėkite iš naujo!

Makiažas rudoms akims.

Rudų akių savininkėms pasisekė labiausiai. Šios spalvos savininkėms tinka beveik visos paletės spalvos – nuo žemiškų ir natūralių, iki ryškių ir kerinčių.  Jei norite išryškinti ir pabrėžti rudas akys, ypatingai puikiai tam tinką žalsvų, melsvų ar rožinių atspalvių šešėliai ar pravedimai. Aukso spalvos šešėliai irgi padės išryškinti rudų akių spindesį. Taip pat, rudaakės neturėtų bijoti metalinį spindesį turinčių šešėlių atspalvių bei blizgučių, kadangi tai tikrai neužgoš sodrių akių grakštumo. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti visų paletės spalvų!

Makiažas žalioms akims.

Žaliaakėms geriausia rinktis įvairius violetinius ar rausvus šešėlių atspalvius. Akių spalvą taip pat išryškins ir žemiški tonai. Šias spalvas galima derinti su auksiniais ar net oranžiniais atspalviais. Žalių akių savininkėms reikėtų vengti baltų, ryškiai rožinių ir sidabrinių atspalvių, nes šios spalvos gali nublukinti Jūsų nuostabių akių ryškumą.

Makiažas pilkoms akims.

Pilkų akių savininkėms nereikia labai bijoti mėlynų atspalvių. Nors ir atrodo, kad tokie atspalviai užgožia akių pilkumą, tačiau atvirkščiai, įvairūs melsvi atspalviai puikiai derės su švelniomis pilkomis akimis. Taip pat gerai atrodys ir itin tamsių atspalvių, juodi ar blizgantys makiažo produktai. Norint išryškinti akių pilkumą, reiktų rinktis rudas, žemiškas spalvas.

Makiažas mėlynoms akims.

Mėlynoms akims labiausiai tinka žemiški tonai. Puikiai akis pabrėžia rudi, prislopinti violetiniai šešėliai, nebijokite ir pilkos atspalvių! Norinčioms šiek tiek lengvesnio ir moteriškesnio įvaizdžio tiks švelniai rožiniai ar persikinės spalvos šešėliai. Tačiau vertėtų prisiminti svarbiausią taisyklę – mėlynakėms reikėtų vengti būtent mėlynos spalvos produktų, nes tai gali nuslopinti akių ryškumą bei suteikti joms pilko atspalvio!

Mylėkite save, nebijokite būti ryškiomis ir išskirtinėmis! Tikimės, jog šie makiažo patarimai padės Jums atskleisti savo grožį ir ne tik džiuginti aplinkinius, tačiau ir save. Nepamirškite, kad gražiausias makiažas, kuris tinka absoliučiai visoms – tai šypsena!

Autorė: Karina Tumaš

Šaltiniai: https://janeiredale.com/blogs/makeup-blog/eye-makeup-for-your-eye-color

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *