KAIP SUKURTI PRABANGŲ ĮVAIZDĮ VILKINT PAPRASTUS DRABUŽIUS?

Turbūt, kiekvienas iš mūsų norėtų kasdien rengtis stilingais dizainerių rūbais ir atrodyti nepriekaištingai? Tačiau norint atrodyti prabangiai,  neprivalote investuoti tik į brangius drabužius. Esmė ir tikroji prabanga slypi detalėse, o ne žymiuose logotipuose. Tad, šiandiena pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės įnešti stilingumo ir prabangos į kasdienius Jūsų ir Jūsų mažylių drabužių derinius.

 

Pasitelkite monochrominius įvaizdžius

Naudokite pastelinius atspalvius. Tokie atspalviai kaip kreminė, balta, juoda, rusvos, pilkos ar kiti švelnūs pasteliniai tonai ne tik puikiai dera tarpusavyje, bet ir sukuria puikius derinius.

Monochrominiai įvaizdžiai jau ilgą laiką nesitraukia iš mados podiumų.  Viskas tik todėl, kad panašaus spalvinio atspalvio drabužių bei audinių derinimas, akimirksniu sukuria prabangos įspūdį ir visai nesvarbu kokią spalvinę gamą naudosite savo įvaizdžiui. Vienspalviai kostiumėliai – puikus būdas akimirksniu sukurti elegantišką, stilingą ir monochrominį įvaizdį. Su tokiu įvaizdžių, galima eiti tiek pasivaikščioti su vaiku, tiek į vakarėlį. O vaikams, šitokia apranga bus tinkama nueiti tiek į mokyklą, tiek į draugo gimtadienį.

Skirkite dėmesį faktūriniams deriniams

Visuomet rinkitės kokybiškus, kietus ir tvirtus audinius, kurie suteikia tekstūros ir formos įvaizdžiui. Jie visuomet suteiks rafinuotumo deriniams, ir net jei visi kiti derinio elementai yra elementari drabužinės bazė – medvilnė, toks įvaizdis vis tiek atrodo prabangiai.

Mažiau yra daugiau

Įvairios drabužių dekoracijos patraukia dėmesį, tačiau tai ne pats geriausias pasirinkimas norint sukurti prabangų įvaizdį. Geriau skirkite dėmesį įdomesniems siluetams – pavyzdžiui išraiškingų pūstų, šiuo metu labai madingų rankovių palaidinei, arba žaviems rankinukams ir apykaklėms.

 

Sukurkite tvirtą pagrindą

Ieškokite tinkamo sukirpimo kelnių ar paprastų baltų ir vienspalvių marškinėlių. Tokie baziniai drabužiai padeda išvengti didelio galvos skausmo kas rytą dėliojantis savo dienos įvaizdį. Rinkdamiesi klasikinius marškinius ar trikotažinius marškinėlius, ar džinsus –  pirmenybę teikite lengvo kirpimo, neaptemptiems modeliams. Bazė, kurią vertą turėti spintoje – balti ir juodi (laisvi) marškinėliai, klasikiniai džinsai, vienspalviai marškiniai,  kokybiškas diržas, balti (vasarai) ir tamsesni kedai arba batukai, klasikinio kirpimo paltas, golfas, sportinis (šiltas) kostiumėlis oversize, švarkas, kokybiški akiniai nuo saulės.

Minimalus aksesuarų kiekis

Neapkraukite įvaizdžio aksesuarais. Pasirinkite minimalistinius papuošalus, venkite akis rėžiančių blizgučių ar deimantus primenančių pigių padirbinių. Vis dar – mažiau yra daugiau. Geriau rinkitės vieną ryškų akcentą. Tai gali būti vienas lankelis, bantukas, auskarai, akiniai, ryški rankinė ar platus žiedas.

Tikimės, mūsų patarimai padės Jums daug lengviau orientuotis mados platybėse bei rinktis stilingus ir gražius drabužių derinius, jų nepaverčiant pigiais ir neskoningais. Iki greitų susitikimų!

 

 

Autorė: Karina Tumaš

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *