Mamos diena – kaip pasveikinti mamą? Širdį sušildančių staigmenų idėjos.

Mamoms diena švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Ši ypatinga diena ne veltui švenčiama švenčiama pavasarį – gražiausiu metu laiku. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir mylimos mamos. Dažnai neturime idėjų ir nebežinome, kaip dar labiau sušildyti mamų ir močiučių širdeles ir, kaip paversti Joms šią dieną ypatinga? Šiandiena Banis pateiks Jums keletą įdomių bei originalių dovanų idėjų, kurios padės Jums išrinkti tobulą staigmeną brangiausioms pasaulyje moterims.

Turbūt niekas nepasiginčys, kad geriausios dovanos yra pagamintos savomis rankomis, su dalele širdies ir meilės! Nors rankų darbo dovana reikalauja daugiau laiko ir pastangų, nei nueiti ir nupirkti kažką parduotuvėje, bet tokios dovanos parodo, kad žmogus jums yra ypatingai svarbus ir vertas Jūsų pastangų ir laiko. Štai keletas originalių idėjų:

  1. Apyrankė. Ar pamenate draugystės apyrankes, kurias pynėte ir dovanojote savo draugams vaikystėje? Kodėl ne supinus ar nesuvėrus tokios apyrankės mamai, močiutei? Galima naudoti spalvotus siūlus, karoliukus, tikrus akmenukus, kriauklytes.. Juk tai labai gražus draugystės gestas. Kas dar gali būti Jūsų geriausia drauge, jei ne mama.
  • Knygų skirtukai. Skaitymas yra vienas populiariausių laisvalaikio užsiėmimų. Daug skaitanti mama, tikrai apsidžiaus gavusi ne tik naują knygą, bet ir šalia pridėtu, rankų darbo skirtuku. Tokiam skirtukui sukurti, galima panaudoti gražius siūliukus, karolius ar įlaminuotas džiovintas gėles.
  • Kavos padėkliukai. Juos galima išpjauti iš medžio, arba nulipdyti iš molio, ar net nupintos. O papuošti dekupažu, tapyba, užrašais ar lipdukais. Padovanojus tokią dovaną, ateityje bus puiki progą dažniau atvažiuoti pas mamą atsigerti kavos ir paplepėti.
  • Kūno šveitiklis. Populiarėjant natūraliai kosmetikai, tai puiki dovana merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo grožiu. O ir pagaminti tokį šveitiklį visai paprasta. Jums reikės vieno puodelio cukraus arba druskos, vieno puodelio alyvuogių arba kokosų aliejaus  ir keleto lašų mėgstamo eterinio aliejaus. Galima dar įmaišyti kavos ar kokosų drožlių! Viską sumaišykite ir sudėkite į gražų indelį. Vuolia! Puiki dovana!
  • Su meilę pagamintas maistas. Net jei nemokate gaminti ir nesate virtuvės šefas, internetas pilnas paprastų ir visiems prieinamų receptų. Pagaminkite mylimai moteriai pusryčius, pietus, o gal vakarienę. Nustebinkite gardžiais keksiukais ar pyragu. Mama tai tikrai įvertins ir smagiai pasmaguriaus!

Tiek dovanų idėjų šiandiena. Tikimės, jog rasite sau puikių patarimų, kaip nustebinti mylimą mamą! Daugiau kūrybiškų idėjų ieškokite mūsų praeituose blog’ose. Iki greitų susitikimų!

Autorė: Karina Tumaš

 

1 thought on Mamos diena – kaip pasveikinti mamą? Širdį sušildančių staigmenų idėjos.

  • Ine2021 30 balandžio at 17:48

    Labai malonios idėjos, ačiū 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *