Pirmoje dalyje jau rašėme, kad Banis.lt esantys drabužėliai priklauso aukščiausiai dėvėtų rūbelių „cream“ kategorijai. Į šią kategoriją patenka žinomų prekės ženklų, mažai nešioti ar visai nenešioti, dar su etiketėmis, drabužėliai. Šie rūbai vaikams tausoja aplinką, mažina vartojimą ir leidžia mažiesiems džiaugtis stilinga vaikyste. Toliau supažindiname su Banis.lt e-parduotuvėje randamais žymiais prekių ženklais.

H&M

H&M – tai švedų mažmeninės prekybos drabužių gigantė „Hennes & Mauritz“, įkurta 1947 metais Erlingo Persono. Parduotuvių tinklas prasidėjo nuo vienos moteriškų drabužių parduotuvės Švedijoje ir nuolat augo. 2004 metais kompanija ėmė bendradarbiauti su visame pasaulyje garsiais vardais – Karlu Lagerfeldu, Madona, Davidu Beckhemu. 2014 metais H&M valdė 3 200 parduotuvių visame pasaulyje.

Kompanijos šūkis – mada ir kokybė už prieinamą kainą – tikriausiai, ir yra viena iš jos sėkmės priežasčių. Įdedama daug pastangų, kad H&M kuriami drabužiai būtų idealus pasirinkimas šiuolaikiškam, norinčiam atrodyti stilingai, vidutines pajamas uždirbančiam žmogui. Be to, įmonė rūpinasi visais savo darbuotojais ir šie po 5 metų darbo gauna pelno prieaugio dalį, nesvarbu, kurioje šalyje dirba.

H&M grupė turi kilnių tikslų, susijusių su aplinkos tausojimu. Iki 2030 metų ji siekia naudoti tik 100 % perdirbtas ar kitokiu tvariu būdu išgautas medžiagas, o iki 2040 metų – tapti teigiamą įtaką klimatui darančia bendrove. Ji jau vykdo savo tikslus, surinkdama dėvėtą ir niekur kitur nenaudojamą tekstilę, apie 25 tūkst. tonų per metus.

Banis.lt parduotuvėje, taip pat parduodami H&M rūbai vaikams, tik už daug pigesnę kainą. Šie rūbai yra stilingi ir patrauklūs kiekvienam mažam žmogučiui.

„ADIDAS“

Tai antras pagal dydį pasaulyje sporto drabužių ir avalynės gamintojas. „Adidas“ įkurta 1924 metais Vokietijoje.

Įdomu tai, kad sėkminga „Adidas“ kelionė prasidėjo nuo dviejų brolių, Adolfo ir Rudolfo Daslerių, kurie pirmuosius sporto batelius siuvo savo rūsyje. Ar jų sėkmės istorija buvo atsitiktinumas, ar gerai apgalvota strategija – nežinia. 1934 metai Adolfas susikrovė krūvą batelių ir išvažiavo į vasaros olimpines žaidynes. Jis prikalbėjo avėti batelius JAV sprinterį Jesse‘į Owensą. Sportininkas per šias olimpines žaidynes susišlavė 4 medalius, o Daslerių vardas sparčiai išgarsėjo sporto pasaulyje.

Vėliau, po antrojo pasaulinio karo broliai susipyko, manoma, dėl skirtingų politinių interesų, ir Rudolfas atsiskyrė. Jis įkūrė „Puma“ prekės ženklą, savo šlove nuolat besivaržantį su „Adidas“.

„Adidas“ kelia aukštus reikalavimus savo produktams ir pristato save kaip atsakingą kompaniją, kuriančią tik sveikatą saugančius ir aplinką tausojančias gaminius. Dabar ji kuria originalius, aukštos kokybės darbužius ir avalynę ne tik sportininkams, bet ir skirtus gatvės mados gerbėjams.

F&F

F&F prekės ženklas priklauso Jungtinėje Karalystėje įkurtam „Tesco“ prekybos tinklui. 2004 m. „Tesco“ tapo ketvirtuoju pagal dydį mažmenininku pasaulyje.

F&F siekia būti pirmaujančia kompanija, kurdama madingus ir kiekvienam prieinamus drabužius. Bendrovė taip pat rūpinasi aplinkosaugos ir etikos problemomis. Turėdama 600 parduotuvių visoje Centrinėje Europoje, kompanija žinoma, kaip kokybiškų ir nebrangių drabužių pardavėja.

Banis.lt e-parduotuvėje galima rasti visus šiuos prekės ženklus bei įsigyti juos daug pigiau.