Daugiau, apie banis.lt parduodamus rūbelius vaikams.

Šie drabužiai atkeliavę iš turtingų šalių parduotuvių ir žmonių drabužinių Olandijoje, Kanadoje, Belgijoje, Britanijoje. Kai kurie rūbeliai yra dar su etiketėmis. Pasiturintys ES ir JAV gyventojai gali sau leisti įsigyti firminį drabužį nepagalvoję, ar jis bus nešiojamas, ar tiks jų vaikams. Parsinešus namo, jeigu drabužis nepatinka mažiesiems, jis dėvimas vos kelis kartus arba paliekamas kabėti spintoje su etikete. Vėliau – atiduodamas į supirkimą.

Tokie drabužiai priklauso „cream“ („grietinėlė“) dėvėtų rūbelių kategorijai. Tai pati aukščiausia kategorija, į kurią patenka žinomų prekės ženklų drabužiai. Jie yra dar su etiketėmis ar nešioti vos kelis kartus. Taigi, banis.lt esantys rūbai vaikams  yra stilingi, garsių prekinių ženklų, parduodami už nedidelę kainą.

„Banio“ komanda kviečia ne tik įsigyti madingų rūbelių vaikams pigiau, bet ir tausoti aplinką, prikeliant juos „antrajam gyvenimui“. Mados industrija yra ketvirta pasaulyje labiausiai aplinką teršianti pramonės šaka, kuri išmeta net 8 % šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Visame pasaulyje drabužių dažymui sunaudojama 1,7 mln. tonų chemikalų, kurių likučiai lieka audiniuose, o skalbiant patenka į aplinką. Todėl buvo pradėta „Detox“ kampanija, kurios tikslas – iki 2020 metų atsisakyti 11 kenksmingų cheminių medžiagų grupių.

Džiaugiamės, kad banis.lt esantys rūbeliai priklauso tiems prekės ženklams, kurie prisideda prie „Detox“ programos. Tai „Adidas“, „Nike“, „H&M“, „ZARA“. Todėl jų rūbuose yra mažiau vaikams ir aplinkai kenksmingų medžiagų.

Toliau supažindinsime su dažniausiai mūsų svetainėje randamais prekės ženklais.

„George“ rūbai vaikams

Šį ženklą įkūrė žymus anglų mados dizaineris George‘as Williamas Daviesas (g. 1941 m.) Didžiojoje Britanijoje. Jis taip pat kurį laiką vadovavo „Next“, o vėliau, 1990 m. įkūrė „George“.  G.W Daviesas yra gavęs ne vieną nominaciją, viena iš jų „King of the High Street“.

„George at Asda“ drabužiai žinomi kaip kokybiški ir stilingi. „George“ pristato save ne tik kaip madingų rūbų kūrėją, bet ir besirūpinančia kompanijoje dirbančių žmonių gerove. Įmonė yra sukūrusi įvairių programų, kuriomis siekiama užtikrinti, kad „George“ gamyklose neturtingose šalyse žmonės dirbtų nekenksmingomis sąlygomis. Siekiama, kad jie nebūtų išnaudojami, kad būtų teisingai atsiskaitoma už darbą, o darbuotojai ir jų šeimos galėtų gauti sveikatos priežiūrą bei išsilavinimą.

„Disney“ įkvepia viso pasaulio vaikus

„Disney“ drabužių prekės ženklas priklauso „Walt Disney Company“ bendrovei. Tai žiniasklaidos ir pramogų kompanija, įsikūrusiai Kalifornijoje. Šį ženklą įkūrė broliai Voltas ir Roy O. Disney 1923 m.

Pradžioje įmonė įsitvirtino, kaip Amerikos animacijos lyderė, sukūrusi vieną garsiausių animacinių herojų – peliuką Mikį (Mickey Mouse). „Disney“ savo istorijas ir herojus norėjo padaryti gyvus, todėl įsteigė daugybę parkų visame pasaulyje ir išleido savo produktus. Tarp jų – drabužius vaikams. „Disney“ misija yra įkvėpti žmones visame pasaulyje, pasitelkiant kūrybingas istorijas, kurios atsispindi jų gaminiuose.

„Disney“ taip pat išsiskiria savo filosofija ir vertybėmis. Kompanijoje labai maža darbuotojų kaita, dėl ypatingo rūpinimosi savo darbuotojais.

2018 metais „Disney“ paskyrė 100 milijonų dolerių, tam, kad 5 metų laikotarpiu sukurtų sistemą, kuri padėtų įdomiau, kūrybiškiau praleisti laiką ligoninėse sunkiai sergantiems vaikams. Per savo gyvavimo istoriją bendrovė išpildė daugiau nei 140 000 sunkiai sergančių vaikų norus. Kasmet ji įgyvendina 11 000 vaikų visame pasaulyje svajones.

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti „Disney“ ir „George“ drabužėlių daug pigiau. Madingi drabužėliai padės mažiesiems pasinerti į žaismingą, smagia ir kūrybingą vaikystę.