Ruošiamės į kirpyklas: 2021 metų šukuosenų tendencijos.

Ruošiamės į kirpyklas: 2021 metų šukuosenų tendencijos.

Per visą savo gyvenimą tiek vyrai, tiek moteris išbando daugybę skirtingų šukuosenų, plaukų atspalvių bei kirpimų. Dažnai, keičiant savo įvaizdį, moterys ir vyrai, mėgsta atnaujinti ne tik savo drabužių spintą, bet ir plaukų kirpimą. Juk nauja šukuosena ne tik pagyviną veidą, bet ir papildo visą bendrą vaizdą! Todėl šiandiena, Banis pasidalins su Jumis, kokie kirpimai padės išlikti jaunatviškiems, stilingiems ir ryškiems 2021 metais!

Moterų plaukų stiliai parodo visuomenės vaizdą tam tikru laikotarpiu. Ne tik mados tendencijos, bet šukuosenos perteikia ir politines žinutes ir yra labai akivaizdi to, kas vyksta visuomenėje išraiška. Plaukai yra veiksmingas būdas pasakyti, kas jūs esate ir ką atstovaujate, kaip save pateikiate kitiems. Todėl ne tik kostiumas, bet ir plaukų įvaizdžiai yra svarbi moters bei mados istorijos dalis.

Aktualiausiai plaukų įvaizdžiai bei kirpimai 2021-aisiais moterims:

Mullet kirpimas – neseniai iš šios šukuosenos šaipėmės, o dabar ji grįžta į tendencijas su trenksmu! Šiandien garsenybės „mullet“ įvaizdį atranda iš naujo. Šonuose bei gale paliekami kiek ilgesni plaukai, išlaikoma natūrali plaukų tekstūra (garbanos, bangos ir t.t.), privaloma detalė – kaktą dengiantys kirpčiukai. Šis palukų stilius 2021 metais populiarus tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Nebijokite ekperimentuoti!Shag kirpimas – tai kirpimas, primenantis 8 dešimtmečio roko žvaigždžių įvaizdį, tarsi „Mullet“ ataugusi versija. Kirpimo esmė – sluoksniai. Tinka bet kokio ilgio ir bet kokios tekstūros plaukams. Kirpimas puikiai atrodo su kirpčiukais, kurie apjungia stipriai iškarpytą zoną priekyje.

 

Bob kirpimas – klasikinis kirpimas, kuris ir 2021 metais tapo vienas populiariausių kirpimų. Tai nepretenzingas plaukų stilius, kurio ilgį galite rinktis pagal veido formos tipą. Šiemet, bob bus populiarus tiek nukirptas solidžia, tiesia linija, tiek lengvai iškarpytas ar su kirpčiukais.

 

Pixie kirpimas – grąžinkime trumpus plaukus į madą! Pixie yra dar vienas klasikinis kirpimas, kuris grįžta į madą. Mažai priežiūros reikalaujantis kirpimas, tinkamas veikliai ir drąsiai moteriai. Toks kirpimas puikiai išryškiną veido bruožus bei  suteikia įvaizdžiui solidumo, moteriškumo bei žavesio. Nebijokime būti drąsiomis!
Undinėlės efektas – šlapias plaukų efektas, dar kitaip vadinama undinėlės efektu. Taip mes tarsi prisiminsime išsiilgtas ir saulėtas atostogas tolimuosiuose kurortuose. Tačiau kad ir kokią tekstūrą kurtume, nepamirškime, kad šukuosena vis tiek turi atrodyti kuo natūraliau, net jei ją jums ir sukurs plaukų meistras, tai turi atrodyti taip, lyg ją susikūrėte jūs patys! Toks įvaizdis puikiai tiks prie elegantiškos suknelės, kostiumėlio vakarėlyje ar puikiai fotosesijai.

Dekoruoti plaukai – 2021 metų tendencija.  Po ilgų ramybės mėnesių namuose, įšėjus į lauką, vakarėlį ar tiesiog į parduotuvę – norėsis transformacijų, norėsis puoštis! Todėl post-Covid plaukų tendencijose pastebime itin dekoruotus plaukus. Todėl jei taikote į mados dešimtuką, įvairūs segtukai, segės, kaspinai, plaukų juostos ar lankeliai taps kasdienine jūsų šukuosenos dalimi. Kuo masyviau ir blizgiau – tuo geriau!

Tikimės, kad kažkuri iš šukuosenų Jūs sugundė ir paskatino imtis pokyčių, tapti dar žavesnėmis ir ryškesnėmis! Nebijokite keistis ir bandyti kažką naujo. Jei tai atrodo gražiai ir stilingai ant kažko kito, vadinasi tai gali lygiai taip pat atrodyti ir ant Jūsų! Iki greitų susitikimų naujame Banio blog’e!


Autorė: Karina Tumaš

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *