Stiliaus patarimai apkūniam kūno sudėjimui: kokius drabužius rinktis ir kokių vengti?

Stiliaus patarimai apkūniam kūno sudėjimui: kokius drabužius rinktis ir kokių vengti?

Už lango gerėjantys orai ir bundanti gamta, verčia ir mus pažadinti vidinį grožį bei sužydėti iš naujo. Šiandiena Banis nori parodyti Jums, kad žadinti ir ieškoti grožio tikrai nereikia, juk kiekviena iš Jūsų esate tobula ir nepriekaištinga! Tačiau, norint atrodyti bei jaustis dar geriau, siūlome imtis kelių moteriškų stiliaus gudrybių, padėsiančių Jums ne tik paslėpti trūkumus, bet ir pabrėžti privalumus! Štai keli stiliaus patarimai apkūnaus figūros tipo savininkėms:

  1. Stiliaus patarimai apkūnioms moterims.

Pirmas stilingas dalykas, kuriuo papildyti savo spinta turėtų kiekviena apvalių formų savininkė – vienspalvis kostiumėlis. Tokio kostiumėlio švarkas turėtų būti laisvesnis, jokiu būdu ne aptemptas. Taip jis padarys  kūno siluetą ilgesnių. Patarimas – dėvėti švarką užrištą liemens zonoje. Apkūnioms merginoms tai sukurs nuostabų smėlio laikrodžio figūros siluetą.

Kitas patarimas – chalato tipo suknelė. Rudeniui galima odinę ar šiltesnę, vasarai – lengvesnės medžiagos. Toks fasonas gražiai modeliuoja figūrą, pabrėžia liemenį ir krutinę. Nebijokite spalvų bei raštų! Rinkite ryškias ir šviesas spalvas. Išmeskite iš galvos mitą, jog apkūnių formų moterims tinka tik tamsios spalvos!

Taip pat, dar keletas patarimų bei pavyzdžių šiam figūros tipui:

  • Patarimai turinčioms plačius pečius.

Neretai, apkūnių formų savininkės susiduria ir su plačių pečių problema, kitaip tariant – V formos siluetu. Štai keli patarimai kaip šį siluetą subalansuoti ar ko nedėvėti, jog jo per daug nepabrėžti.

Visų pirma, reiktų atsisakyti viršutinių drabužių su įvairiomis detalėmis viršuje – raukinukai, švarkų petukai,  pūstos rankovės ir t.t. Vietoj jų rinkitės lengvesnės tekstūros ir audinio viršų. Taip pat, atkreipkite dėmesį būtent į V formos iškirptes.

Taip pat, norint subalansuoti apatinė ir viršutinę dalis, jog platūs pečiai neišsiskirtų, reikia suteikti apimties apačiai. Tai gali būti platūs šortai, klostuoti, lygaus silueto sijonai. Jokiu būdų nesirinkite aptemptos apačios (skinny džinsų, aptemptų šortų), nes tai tik pabrėžia viršutinės dalies apimtį.

Tikimės, jog mūsų patarimai buvo naudingi ir padėsiantys Jums sužydėti šią vasarą! Išlikite gražios, madingos ir subtilios! Iki kitų susitikimų.

Autorė Karina Tumaš

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *