Tėčio diena: mielos dovanų atvirutės, kurias pagaminti su meilė galės kiekvienas.

Pirmas vasaros sekmadienis yra skirtas mūsų šeimos saugotojams bei patiems mylimiausiems vyrams – tėčiams. O juk turbūt daugelis iš mūsų suka galvas prieš šventes – ką padovanoti? Žinoma, galite pasirinkti tradicines dovanas – knygas, skutimosi priemones, kvepalus, kokius nors raktų pakabukus ar vyno rinkinius. Tačiau Banis mano, jog nėra geresnės dovanos už dovana, pagaminta su meilė bei savomis rankomis! Juk tai taip sušildo širdį beleidžia pasijusti ypatingai svarbiems.  Štai Banis siūlo Jums keletą įdomių bei kūrybiškų atviručių idėjų, kurias pagaminti savomis rankomis galės kiekvienas. Ir tai nebūtinai labai ištuštins jūsų kišenę.

Pirma atviruko idėja. Pagaminti atvirutę susijusia su tėčio darbu ar pomėgiu. Galbūt tai statybos? Žvejyba? Ūkininkavimas? Iškirpkite įvairią atributiką ir sukomponuokite atvirutėje. Galima atvirutėje dar pagirti puikius tėčio talentus parašius komplimentą ar kokią nors smagią frazę.

Kita smagi atviručių idėja – anspaudai. Gaminant šią atvirutę, gali reikėti ir mamos pagalbos. Ištepkite pėdutę ar rankyte dažais ir įspauskite ją ant spalvoto popieriaus. Ir čia jau viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos! Galite savo pėdutę paversti tėčio svajonių traktoriumi ar automobiliu, arba nupiešti barzdoto tėčio portretą ar net paversti jį piratu!

Dar viena labai smagi atvirutės idėja, tai atvirutė su maža dovanėlė. Į savo gražiai nupieštą ar sukomponuotą atvirutę, paslėpkite dovanėlę. Tai gali būti saldainis, raktų pakabukas ar net rašiklis. Tėtį tikrai nudžiugins bet kokia smulkmenėlė, pateikta tokiu kūrybingu būdu.

Kita nuostabi idėja originaliai atvirutei – origami. Galite išlankstyti marškinius ar kaklaraištį iš pačio gražiausio popieriaus, arba iš spalvoto kartono, o vėliau, tiesiog išmarginti flomasteriais. Tokia atvirute tėtis su malonumu galės pasipuošti savo darbo stalą.

Na, ir paskutinė šios dienos idėja – CD disko atvirutė. Jums reikės namuose rasti, arba įsigyti CD diską ir jį paversti atvirute! Išmarginkite jį markeriais, užrašykite gražių palinkėjimų tėčiui. O į patį diską, galima įrašyti gražių, tėčiui skirtų dainų, kurių jis galės klausytis laisvalaikiu ar važiuodamas mašinoje.

Taigi, tikimės jog radote puikiu idėjų kaip nustebinti savo mylimus tėčius! Likite kūrybiški ir originalūs. Gražios šventės! Iki greitų susitikimų.

Autorė: Karina Tumaš

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *